עבודות גמרים ברמה גבוה

ביצוע עבודות גמר ברמה הגבוהה ביותר במבנים פרטיים, צומת לב מירבית על הפרטים הקטנים ביותר. הניסיון הרב שלנו בתחום עבודות גמרים במבנים פרטיים מאפשר לנו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בלי להפריע למהלך העבודה היום יומית.

הקמה של מבנים

הקמת מבנים, וילות ובתי מגורים משלבי היסוד הראשוניים; החל מבניית השלד ועד לעבודות גמר ברמה אדריכלית גבוהה. כל המבנים שאנו בונים מלווים בייעוץ אדריכלי מקצועי, וכן עומדים בתקנים הנדרשים לבניית מבנים פרטיים ווילות. בשילוב עם ייעוץ של מעצבי פנים וליווי אישי של לקוחותינו, המבנים שאנו יוצרים מהווים את הביטוי הטוב ביותר לרצונות והשאיפות שלכם.

ליווי פרויקט עד לשלב המפתח

בנייה איכותית מהיסוד ועד שלב המפתח בכל סוגי הפרויקטים הפרטיים . החל מהפגישה הראשונה ועד לקבלת המפתח למבנה החדש שלכם, או למבנה שעבר שיפור, אנו נלווה אתכם תוך מתן פתרונות בניה מתקדמים ומעוצבים לכל מטרה. כל פרויקט מלווה באנשי מקצוע מנוסים שיוכלו להעניק לכם את התוצאות שאתם רוצים ברמת הבנייה הגבוהה ביותר.

עבודה לפי תכניות וייעוץ אדריכלים

בין שמדובר בפרויקט בנייה מהיסוד או השבחת מבנים, כל הפרויקטים שלנו מלווים בייעוץ אדריכלי לאורך כל הדרך. תכניות הבנייה וההשבחה עוברות דרך אדריכלים ויועצים מנוסים אשר מתכננים כל פרויקט בצורה קפדנית, תוך שמירה על כל החוקים הנוגעים בסוג הפרויקט המבוקש. התוצאה היא מבנים פרטיים בקו עיצוב אדריכלי ומוקפד שמעלה את ערכם.

תמ"א 38

ליווי אישי של פרויקטים מסוג תמ”א 38/1, תמ”א 38/2  וכל הרשויות הרלוונטיות לפרויקטים מסוג זה. העבודה מתבצעת תוך ליווי מלא של הדיירים משלב התכנון ועד לשלב השבחת המבנה המיועד לפרויקט תמ”א 38. הליווי האישי מאפשר לדיירים לעבור ביתר קלות את שלב התכנון וההתמודדות מול הרשויות בכל הנוגע לקבלת אישורים והיתרים להשבחת מבני מגורים.

בנייה ירוקה ובית חכם

בנייה איכותית בהתאם למגמה הירוקה המאפשרת ליצור מרחב מגורים נעים, חכם ואקולוגי. הבנייה הירוקה מאפשרת לבנות עבורכם בתים חכמים במיוחד תוך הגדלת היעילות האנרגטית במבנה, שימוש בחומרי גלם ידידותיים לדיירים ולסביבה, התקנת מערכות בית חכם לתפעול מרחוק, התקנת בידוד איכותי, ושימוש בפתרונות נוספים המאפשרים לחסוך באנרגיה ומצמצמים את העלויות החודשיות.

חידוש ובניית מטבחים,חדרי אמבטיה ושירותים

הרכבת מטבחים/חדרי אמבטיה ושירותים – הרכבת מטבחים וחדרי רחצה עם מוצרי חשמל וכל האביזרים הנלווים, כולל עיצוב עם אדריכלים מומחים.

ריצוף, גבס וחיפוי קירות

עבודות ריצוף, גבס וחיפוי קירות במבנים חדשים או קיימים ברמת גימור גבוהה ותוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר:

ריצוף – פירוק ריצוף ישן ופינוי פסולת, וכן הנחת שיש, קרמיקה, פרקט, או כל סוג ריצוף מבוקש באופן מדויק ואסתטי.

עבודות גבס – ביצוע תוספות בניה, הריסה ובניה של קירות גבס, חלוקת חדרים, הכנה למיזוג מרכזי, חלוקת חללים בצורה יעילה, הנמכת תקרות, וכל סוגי עבודות הגבס הנדרשות למבנים חדשים או קיימים.

חיפוי קירות – עיצוב קירות באמצעות חיפויים עם מרקם ייחודי לפי בקשת הלקוח ובהתאם לעיצוב המבנה.

התקנת מערכות מיזוג אוויר

התקנת פתרונות מיזוג אוויר יעילים וחסכוניים עבור מבנים פרטיים . התקנת מערכות מיזוג כוללת התקנת פנקולים המופעלים על ידי מערכת מים וכן התקנת מזגנים איכותיים עבור לקוח פרטי . כל פרויקט מלווה בהתקנה של תקרות אקוסטיות, או התקנת מערכות חיפוי למזגנים ופנקולים על מנת לספק תוצאה אסתטית ונעימה לעין.

עבודות זכוכית

עבודות זכוכית איכותיות בכל סדר גודל תוך התייעצות עם הלקוח ועם האדריכל המלווה. עבודות הזכוכית משלבות פריטי זכוכית איכותיים ובטיחותיים עבור מבנים פרטיים בכל גודל. החל מעבודות ויטרינה, דרך דלתות זכוכית מעוצבות, ועד מחיצות זכוכית עבור בתים פרטיים , אנו מספקים עבודות זכוכית ברמה גימור גבוהה ואיכותית עבור כל לקוח.

תכנון ובניית בריכות שחייה

ליווי אישי של פרויקטים הכוללים תכנון ובניית בריכות שחייה בשטח פרטי. כל תכנון מהסוג הזה מתחיל בהתייעצות אישית עם הלקוח בשיתוף עם אדריכל על מנת להגדיר את מטרותיו ולהתאים את העבודה לתקציב הקיים. בשלבים הבאים לקוחותינו נהנים מבנייה של בריכות שחייה מעוצבות עם גימור ברמה גבוהה המתאים בדיוק לרצונות והצרכים שלהם תוך כדי השגת המטרות שהוגדרו מראש.

ליווי בהוצאת כל האישורים הנדרשים

ליווי מקצועי לקבלת כל האישורים הנדרשים עבור פרויקטים בתחום הבנייה, השבחת מבנים או שיפוץ של מבנים קיימים. הליווי נעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים שמסייעים ללקוחותינו לנסח מסמכים ובקשות לאישורים באופן הנדרש על מנת שניתן יהיה להגיש אותם לרשויות הרלוונטיות. כל פרויקט מלווה בניסוח בקשות וליווי עד לקבלת כל האישורים וההיתרים הנדרשים לפרויקטים אישיים או עסקיים לפי תו תקן הישראלי.