עבודות גמר במשרדים ובשטחי מסחר

עבודות גמר במשרדים ובשטחי מסחר ומסעדות המלווים במנהל עבודה מוסמך עד לשלב המפתח. התאמת מבנים עסקיים ומסחריים לעבודות מכל סוג ובכל סדר גודל באופן מותאם אישית לדרישות הלקוח. מנהל עבודה מוסמך ינחה את כל עבודות הגמר הנדרשות, החל מטיוח וריצוף, דרך עבודות חשמל, אינסטלציה, ספלינקרים, גילוי אש, מיזוג, שחרור עשן, אוויר צח, תקשורת, מטבחים ואיטום של מבנים עסקיים ומסחריים.

מערכות צ'ילרים לקירור

התקנת צ’ילרים לקירור של שטחים גדולים עבור כל ימות השנה. ההתקנות מבוצעות במבנים עסקיים ומסחריים תוך שימוש במערכות קירור איכותיות המספקות פתרונות קירור על ידי מערכת  מים בכל סדר גודל. המערכות האיכותיות יספקו תנאי אקלים אידאליים לכל מבנה, תוך מתן פתרונות  חסכוניים ויעילים במיוחד.

ליווי פרויקט עד לשלב המפתח

בנייה איכותית מהיסוד ועד שלב המפתח בכל סוגי הפרויקטים העסקיים. החל מהפגישה הראשונה ועד לקבלת המפתח למבנה החדש שלכם, או למבנה שעבר שיפור, אנו נלווה אתכם תוך מתן פתרונות בניה מתקדמים ומעוצבים לכל מטרה. כל פרויקט מלווה באנשי מקצוע מנוסים שיוכלו להעניק לכם את התוצאות שאתם רוצים ברמת הבנייה הגבוהה ביותר.

עבודה לפי תכניות וייעוץ אדריכלים

בין שמדובר בפרויקט בנייה מהיסוד או השבחת מבנים, כל הפרויקטים שלנו מלווים בייעוץ אדריכלי לאורך כל הדרך. תכניות הבנייה וההשבחה עוברות דרך אדריכלים ויועצים מנוסים אשר מתכננים כל פרויקט בצורה קפדנית, תוך שמירה על כל החוקים הנוגעים בסוג הפרויקט המבוקש. התוצאה היא מבנים עסקיים ומסעדות בקו עיצוב אדריכלי ומוקפד שמעלה את ערכם.

ארונות חשמל מובנים

בנייה והרכבה של ארונות חשמל מובנים איכותיים עבור מבנים ציבוריים ועסקיים כאחד. הרכבה של ארונות חשמל מודולריים קטנים/גדולים המאפשרים לשמור על מקורות החשמל מוגנים ולמנוע תקלות חשמל במבנה המבוקש. כל ארונות החשמל מסופקים לפי בקשות ודרישות יועץ חשמל, עם בקרת איכות בכל שלב והקפדה על תקני בטיחות מחמירים בתחום החשמל ועד קבלת  אישור מהנדס חשמל.

התקנת ספרינקלרים

התקנת מערכות בטיחות אש עבור מבנים עסקים, כולל התקנת ספרינקלרים ומטפים, ארונות כיבוי אש ועוד. מערכות המתזים מאפשרות לאתר עשן ואש ולמנוע שריפות באמצעות חיישנים מדויקים שמפעילים את הספרינקלרים בעת מצבי חירום. יועץ בטיחות יבחר למקם את המתזים לפי התקנים וכן חברתינו תבצע את העבודה ותעביר ביקורת כיבוי אש ויקבלו את האישורים המתאימים מתחנת כיבוי האש האזורית ולהיות בטוחים שהם יקבלו מערכות מניעת שריפות איכותיות העומדות בכל התקנים הנדרשים לפי יועץ בטיחות, מטפים, ארונות כיבוי אש ועוד…

תכנון והתקנה תשתיות תקשורת

תכנון, הקמה או שדרוג של תשתיות תקשורת מתקדמות במיוחד עבור בתי עסק, משרדים ומבנים תעשייתיים. האדריכל מתכנן את מיקומם של נקודות התקשורת וכן בכל סדר גודל על מנת שיתאימו לצרכים העסקיים שלהם, וילוו את התהליך החל משלב התכנון ועד לשלב תחילת שירותי התקשורת. אנו מעניקים שירותים עבור מערכות תקשורת כדי לספק פתרונות אידאליים לכל לקוח באופן מותאם אישית לצרכים של העסק בכל סדר וגודל.

ריצוף, גבס וחיפוי קירות

עבודות ריצוף, גבס וחיפוי קירות במבנים חדשים או קיימים ברמת גימור גבוהה ותוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר:

ריצוף – פירוק ריצוף ישן ופינוי פסולת, וכן הנחת שיש, קרמיקה, פרקט, או כל סוג ריצוף מבוקש באופן מדויק ואסתטי.

עבודות גבס – ביצוע תוספות בניה, הריסה ובניה של קירות גבס, חלוקת חדרים, הכנה למיזוג מרכזי, חלוקת חללים בצורה יעילה, הנמכת תקרות, וכל סוגי עבודות הגבס הנדרשות למבנים חדשים או קיימים.

חיפוי קירות – עיצוב קירות באמצעות חיפויים עם מרקם ייחודי לפי בקשת הלקוח ובהתאם לעיצוב המבנה.

התקנת מערכות מיזוג אוויר

התקנת פתרונות מיזוג אוויר יעילים וחסכוניים עבור מבנים עסקיים. התקנת מערכות מיזוג כוללת התקנת פנקולים המופעלים על ידי מערכת מים במבנים עסקיים ומסחריים, וכן התקנת מזגנים איכותיים עבור בתי עסק. כל פרויקט מלווה בהתקנה של תקרות אקוסטיות, או התקנת מערכות חיפוי למזגנים ופנקולים על מנת לספק תוצאה אסתטית ונעימה לעין

עבודות זכוכית

עבודות זכוכית איכותיות בכל סדר גודל תוך התייעצות עם הלקוח ועם האדריכל המלווה. עבודות הזכוכית משלבות פריטי זכוכית איכותיים ובטיחותיים עבור מבנים עסקיים בכל גודל. החל מעבודות ויטרינה, דרך דלתות זכוכית מעוצבות, ועד מחיצות זכוכית עבור משרדים וכל בתי העסק, אנו מספקים עבודות זכוכית ברמה גימור גבוהה ואיכותית עבור כל לקוח.

התקנת מערכות גילוי אש

תכנון והתקנת מערכות אש הכוללות את כל הרכיבים הנדרשים לאיתור ומניעה של שריפות. המערכות כוללות את כל הציוד והמערכות הנדרשות עבור בטיחות אש למבנים עסקיים, כולל רכזות אש מקומיות/אזוריות, מערכות כריזה, גלאים. המערכות מותאמות לעסקים  ותעשיות על מנת לספק הגנה מיטבית מפני אש בהתאם לסוג המבנה ומטרתו.

מערכות אויר צח ושחרור עשן

מערכות אוורור מתקדמות המבצעות תחלופת אוויר ברמה גבוהה במבנים סגורים ללא פתחים. המערכות המתקדמות שומרות על אוויר נקי בחללים סגורים כדי לשמור על בריאות האנשים השוכנים בהם תוך הקפדה על כל התקנים בתחום. בנוסף, אנו מתקינים מערכות שחרור עשן לפינוי עשן במבנים בהם פרצה דליקה. המערכות המתקדמות מסייעות לפנות עשן במהרה כדי למנוע נזקים למבנים וכן נזקים לעובדים/אורחים הנמצאים בתוך מבנים בהם פרצה שריפה. מערכות שחרור עשן כוללות מדפי עשן ואש, מערכות דיחוס אוויר, מערכות לסילוק עשן, וציוד נוסף שיעזור לשמור על אוויר נטול עשן ועל בריאותם של האנשים הנמצאים במבנה בכל עת

ליווי בהוצאת כל האישורים הנדרשים

ליווי מקצועי לקבלת כל האישורים הנדרשים עבור פרויקטים בתחום הבנייה, השבחת מבנים או שיפוץ של מבנים קיימים. הליווי נעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים שמסייעים ללקוחותינו לנסח מסמכים ובקשות לאישורים באופן הנדרש על מנת שניתן יהיה להגיש אותם לרשויות הרלוונטיות. כל פרויקט מלווה בניסוח בקשות וליווי עד לקבלת כל האישורים וההיתרים הנדרשים לפרויקטים אישיים או עסקיים לפי תו תקן הישראלי.

חידוש ובניית מטבחים במסעדות

שיפור או בניית מטבחים מהיסוד תוך מתן שירותים מקצועיים עבור כל העבודות הכרוכות בפרויקטים מהסוג הזה, כגון:
עבודות חשמל – מתבצעות בעזרת חשמלאי מוסמך אשר יחדש את התשתיות במטבח ויתקין לוחות ונקודות חשמל על פי תכניות יועץ חשמל.
תכנון והרכבה של חדרי קירור במסעדות וקונדיטוריות כולל כל האיטומים הנדרשים כדי לשמור על טמפרטורה קבועה. הרכבה של מנדפים ומפוחים לשמירה על אוויר נקי ונטול עשן במטבחים תעשייתיים ומטבחים של מסעדות. המנדפים המתקדמים מונעים ריחות לא נעימים ומאפשרים לעבוד בסביבה נקייה ונעימה, וכן מונעים מעבר אוויר וריחות בישול אל האזורים בהם יושבים סועדים.
עבודות אינסטלציה – הקמה או תיקון של תשתיות המים, התקנת תעלות ניקוז, צנרת, בור שומנים וכו’. התקנת כלים סניטריים, התקנת כלים סניטריים ועוד על פי יועץ אינסטלציה עד קבלת אישור ממשרד הבריאות ומכון התקנים