תחום הבנייה והנדל”ן הוא משחק מרובה משתתפים. מעורבים בו היזם, הבעלים, הדיירים, ולעיתים גם הרשויות. בעולם זה, אמינות, איכות ביצוע העבודה ועמידה בלוחות זמנים הם תכונות חיוניות שמטרתן להבטיח שהכול “מתקתק” כמו שצריך. במסגרת 18 שנות פעילותה בתחום הבנייה, חברת יוסף ברעם הנדסה ובניה בע”מ, ליוותה מאות לקוחות עסקיים, פרטיים ופרויקטים יוקרתיים באיכות בלתי מתפשרת, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים.

יוסף ברעם הנדסה ובניה בע”מ מתמחה בפרויקטים עבור בתי עסק ומשרדים, מסעדות, וילות פרטיות ופרויקטים של תמ”א 38/1,  תמ”א 38/2. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים הכולל הנדסאי בניין, מנהלי עבודה וקבלנים רשומים, כאשר הדגש המרכזי הוא על שירות מקיף ומקצועי לכל דרישה. מטרתנו לאפשר את המשך העבודה התקין והשוטף ולספק יסודות חזקים לכל פרויקט.

חזון שלנו

לקוחות רבים בישראל נכבו בעבר משירותי בנייה לא מקצועיים, שבמקרה הטוב נסחבו על גבי חודשים מיותרים ובמקרה הרע לוו בליקויי בנייה רשלניים ואף מסוכנים. ביוסף ברעם הנדסה ובניה בע”מ חרטנו על דגלנו לספק חוויה מתקנת על ידי מתן ליווי מקצועי לכל לקוח, מתחילת הפרויקט ועד קבלת המפתח.

אנחנו מאמינים כי באמצעות ניסיון מצטבר של שנים בענף הבנייה, שקיפות מלאה וזמינות מיידית לכל שאלה נוכל להפוך את חוויית הבנייה לנוחה ולמצוינת ביותר עבור לקוחותינו. אנחנו מעודדים כל לקוח לשאול שאלות, להציף חששות ולהגיע לאתר הבנייה בכל שלב – שיתוף הפעולה בין כל העוסקים במלאכה הוא המפתח להצלחת כל פרויקט.

זקוקים לעבודות בנייה מתקדמות? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר או לקבוע עימנו פגישת ייעוץ. יחד נוכל להפוך את החזון שלכם למציאות, כשהראש שקט לאורך כל הדרך.

פרויקטים שלנו